1217237
Marika Mäkelä
(Finland, Född 1947)
Marika mÄkelÄ, "mÅlning".
Marika mÄkelÄ, "mÅlning".
Marika mÄkelÄ, "mÅlning".

MARIKA MÄKELÄ, "MÅLNING".

A tergo sign. -87. Olja på trä 85 x 85 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Galerie Antoine Candau, Paris 1987.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
7 250
75 897
8 143
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
4 apr 20:13
7 250 EUR
4 apr 20:13
7 050 EUR
30 mar 10:20
5 300 EUR
30 mar 10:20
5 100 EUR
30 mar 10:16
4 300 EUR