1217867
Jukka Mäkelä
(Finland, 1949-2018)
Jukka mÄkelÄ, "landskap".
Jukka mÄkelÄ, "landskap".
Jukka mÄkelÄ, "landskap".
Jukka mÄkelÄ, "landskap".

JUKKA MÄKELÄ, "LANDSKAP".

Sign. -89. Olja på pannå, 45 x 90 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Jukka Mäkelä, Merkki ja ele - maalauksia kolmelta vuosikymmeneltä, 13.2.-9.5. 1999, Kiasma.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
2 900
30 030
3 426
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (21 bud)
5 apr 16:25
2 900 EUR
5 apr 16:24
2 800 EUR
5 apr 16:23
2 700 EUR
5 apr 16:23
2 600 EUR
5 apr 16:22
2 500 EUR