1218903
Paula Häiväoja
(Finland, 1929-2011)
Paula hÄivÄoja, armband, sterling silver. pentti roos, helsingfors 1968.

PAULA HÄIVÄOJA, ARMBAND, sterling silver. Pentti Roos, Helsingfors 1968.

Stämplad Studio Paula (1967-70)
Inre omkrets 17,5 cm. Bredd 5-63 mm.
Vikt 32,3 g.

Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
530
5 516
628
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (16 bud)
5 apr 19:33
530 EUR
5 apr 19:32
510 EUR
5 apr 19:32
505 EUR
5 apr 19:11
440 EUR
5 apr 19:06
420 EUR