1221489
Jukka Teittinen
(Finland, Född 1955)
Jukka teittinen, "pÅ land, hav och i luften i".

JUKKA TEITTINEN, "PÅ LAND, HAV OCH I LUFTEN I".

A tergo sign. 2008. Olja på duk 143 x 135 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
2 100
21 746
2 481
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (31 bud)
5 apr 18:01
2 100 EUR
5 apr 17:59
2 000 EUR
5 apr 17:59
1 950 EUR
5 apr 17:58
1 900 EUR
5 apr 17:57
1 850 EUR