1222469
Maaria Märkälä
(Finland, Född 1964)
Maaria mÄrkÄlÄ, ur serien "jag har mÅlat ljus" (grÖn).

MAARIA MÄRKÄLÄ, UR SERIEN "JAG HAR MÅLAT LJUS" (GRÖN).

A tergo sign. 2011. Olja på pannå 100x100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 000
10 355
1 181
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (10 bud)
5 apr 18:10
1 000 EUR
5 apr 18:08
900 EUR
5 apr 17:56
800 EUR
5 apr 17:56
700 EUR
5 apr 15:47
650 EUR