1222470
Maaria Märkälä
(Finland, Född 1964)
Maaria mÄrkÄlÄ, ur serien "jag har mÅlad ljus".

MAARIA MÄRKÄLÄ, UR SERIEN "JAG HAR MÅLAD LJUS".

A tergo sign. 2011. Olja på pannå 100x100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 250
12 944
1 477
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (12 bud)
5 apr 17:13
1 250 EUR
5 apr 17:12
1 200 EUR
5 apr 17:12
1 150 EUR
5 apr 17:12
1 100 EUR
5 apr 17:11
1 050 EUR