1223377
SAELAN ANNA, Hårgarnsmatta, Kotiteollisuus Oy Orkamo 1920-tal. Circa 345x260 cm.
Saelan anna, hårgarnsmatta, kotiteollisuus oy orkamo 1920-tal. circa 345x260 cm.

"Elsa".

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Skadade fransar.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
720
7 647
841
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
5 apr 19:19
720 EUR
5 apr 19:19
700 EUR
5 apr 18:54
670 EUR
5 apr 18:54
650 EUR
20 mar 17:03
600 EUR