1223472
FÅTÖLJ, "Mexiko", oy Paul Boman ab, Finland 1940-tal.
FÅtÖlj, "mexiko", oy paul boman ab, finland 1940-tal.

Fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar. Lackade ben. Bredd 88 cm. Sitthöjd ca 41 cm. Totalhöjd 105 cm.

Ställvis slitage på armlänen. Fläckar i klädseln.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Slutpris
550
5 724
652
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (4 bud)
5 apr 18:12
550 EUR
5 apr 18:12
550 EUR
5 apr 18:11
520 EUR
25 mar 15:50
500 EUR