1224073
Marianna Uutinen
(Finland, Född 1961)
Marianna uutinen, utan titel.
Marianna uutinen, utan titel.
Marianna uutinen, utan titel.

MARIANNA UUTINEN, UTAN TITEL.

A tergo sign. 1996. Akryl på duk 138x151 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 800
18 640
2 127
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
8
5 apr 17:04
1 800 EUR
5 apr 16:49
1 700 EUR
5 apr 8:27
1 650 EUR
2 apr 21:23
1 600 EUR
2 apr 19:25
1 550 EUR