1220237
ROLEX, Precision, armbandsur, 14,3 mm.
Rolex, precision, armbandsur, 14,3 mm.

18K vitguld, safirglas, 8/8-slipade diamanter ca 0.80 ct tot, viklås, säkerhetskedja, manuell. 1900-talets mitt.

Boettnr 1029130, 2179
Kaliber 1401, 18 Rubis.
Armbandets längd 18 cm.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
5 200
53 532
6 186
Utropspris
5 000 - 5 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
12 jun 13:36
5 200 EUR
12 jun 13:36
5 000 EUR
12 jun 13:36
5 000 EUR
12 jun 13:34
4 700 EUR
12 jun 13:34
4 500 EUR