1234862
Nanna Susi
(Finland, Född 1967)
Nanna susi, "fÖrtjust".
Nanna susi, "fÖrtjust".
Nanna susi, "fÖrtjust".

NANNA SUSI, "FÖRTJUST".

A tergo sign. 2012. Olja på duk 280x140 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600

Nanna Susi - Underneath the Eyes, Helsingfors konstmuseum Tennispalatset 28.9-20.1. 2013.

Nanna Susi - Underneath the Eyes, utställningskatalogen, illustrerad på sidan 72.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
30 920
3 552
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
6 jun 15:00
3 000 EUR
3 jun 12:07
1 200 EUR
3 jun 12:00
1 000 EUR
31 maj 13:17
500 EUR