1236674
Paola Suhonen
(Finland, Född 1974)
Paola suhonen, färgtryck på glas, a tergo signerad och daterad 2016, numrerad 1/1.

Paola Suhonen, färgtryck på glas, a tergo signerad och daterad 2016, numrerad 1/1.

"Poem portrait of Nina", 40 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

”Love on the road” 3.12. 2016 - 8.1. 2017, Konsthall Helsingfors.

Övrigt

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 360
13 817
1 622
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (30 bud)
25 okt 18:22
1 360 EUR
25 okt 18:22
1 310 EUR
25 okt 18:21
1 260 EUR
25 okt 18:21
1 210 EUR
25 okt 18:19
1 151 EUR