Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

94
1070135
BREVPRESS, Älvdalen 1800-tal.
Brevpress, Älvdalen 1800-tal.
Brevpress, Älvdalen 1800-tal.

Svart Rännås porfyr samt mässing. Fyrkantig form med falsade hörn samt slät knopp. Längd 7,5, bredd 7,5 cm.

Utropspris:

1 500 - 2 000 SEK

145 - 194 EUR

Klubbat pris:
3 200 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61