Prenumerera på vårt nyhetsbrev

100
155125
KARMSTOLAR, fyra stycken. Senempire, förmodligen Baltikum.

Fanerade med mahogny. Svängd form. Snidad dekor av musslor, voluter och akantus. Lös stoppad sits.

Fanerskador, lagningar, kompletteringar.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

667 - 889 EUR

Klubbat pris:
29 000 SEK