Prenumerera på vårt nyhetsbrev

62
151389
Okänd konstnär 1800-tal

Blomsterstilleben med rosor, vallmo, iris, lövkoja och primula

Osignerad. 1800-tal. Pannå 58 x 58 cm.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

889 - 1 111 EUR

Klubbat pris:
10 500 SEK
Kontakta specialist
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)8 614 08 59