Prenumerera på vårt nyhetsbrev

145011
Wilhelm von Gegerfelt
(1844-1920)

Skutor i månsken

Signerad W v Gegerfelt. Duk 96 x 60,5 cm.

Smärre krackelyrer och skrapmärken.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

889 - 1 111 EUR

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05