Prenumerera på vårt nyhetsbrev

97
139965
Lars Boëthius
(1903-1968)

Motiv från Stockholm mot Laurinska huset

Signerad Boëthius och daterad -34. Duk 100,5 x 73,5 cm.

Smärre skrapmärken, ytsmuts.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

1 111 - 1 333 EUR

Kontakta specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97