1122449
SERVIS, 16 delar, fajans, Sarreguemines, Frankrike.
Servis, 16 delar, fajans, sarreguemines, frankrike.

14 tallrikar i form av flundror och 2 serveringsfat längd 53 cm.

Slitage, kantnaggar.

Utropspris
2 000 SEK