Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1147755
Madeleine Pyk
(Född 1934)
Madeleine pyk, olja på duk, signerad.

MADELEINE PYK, olja på duk, signerad

"Azay Le Rideau". Signerad M Pyk. Duk 116 x 89 cm.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
120 000 SEK