Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1173741
Josef Frank
(1885-1967)
Josef frank, toalettbord, firma svenskt tenn, modell 650.

JOSEF FRANK, toalettbord, Firma Svenskt Tenn, modell 650.

Mahogny. Två lådor med draghandtag av mässing. Lös skiva av glas. Bredd 140. Djup 45. Höjd 58 cm.

Smärre slitage. Repor. Nyckel saknas.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK