Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Contemporary
1173951
Tiina Heiska
(Född 1959)
Tiina heiska, blandteknik, signerad.

TIINA HEISKA, blandteknik, signerad.

Kvinna med melon. Diptyk, bildstorlek 33 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 20 timmar
50
525
54
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 55 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
18 feb 16:52
50 EUR