Möbler Fåtöljer & Soffor
1184469
CLUBFÅTÖLJ, omkring 1920.
ClubfÅtÖlj, omkring 1920.
ClubfÅtÖlj, omkring 1920.
ClubfÅtÖlj, omkring 1920.
ClubfÅtÖlj, omkring 1920.
ClubfÅtÖlj, omkring 1920.
ClubfÅtÖlj, omkring 1920.

Clubfåtölj med spikad klädsel och lös sittdyna. Sitthöjd ca 45, höjd 77 cm.

Slitage och skador, repor, sprucken söm.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
4 000 SEK