Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1186034
Elis Wallin
(1888-1972)
Elis wallin, olja på duk, signerad.

ELIS WALLIN, olja på duk, signerad.

Vy över Långholmen och Västerbron, Stockholm. 55 x 82 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T327
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 15 timmar
1 100
105
114
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
15 feb 22:38
1 100 SEK
15 feb 11:28
500 SEK