Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1186239
BYRÅ, barockstil, 1900-talets första hälft.
ByrÅ, barockstil, 1900-talets första hälft.

Byrå med tre lådor, fanerad med valnöt. Bredd 59, djup 37, höjd 75 cm.

Skador, slitage och lagningar. Maskstungen.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK