1186491
HALSBAND, 18K guld med odlade pärlor ca 3 mm
Halsband, 18k guld med odlade pärlor ca 3 mm.

Total vikt 10,5 g. Längd ca 55 cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
3 000 SEK