Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Klockor & Ur Fickur
1187063
ZENITH, fickur, savonett, 51 mm samt kedja
Zenith, fickur, savonett, 51 mm samt kedja.

18K guld, ankargång, kedja i 18K, totalvikt 110 g.

Verknr 2004672
Boettnr. 175212

Fungerar vid enklare test. Funktionen kan ej garanteras.

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - K400
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK