Design Konstglas
1187110
Erik Höglund
(1932-1998)
Erik hÖglund, vas, glas. strömbergshyttan 1991.

ERIK HÖGLUND, vas, glas. Strömbergshyttan 1991.

Signerad och numrerad 11/25. Höjd 18,5 cm.

Smärre slitage. Repor undersides.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK