Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Övrigt
1187279
BORDSLAMPA, "Tolomeo", Michele De Lucchi och Giancarlo Fassina, för Artemide, Italien.
Bordslampa, "tolomeo", michele de lucchi och giancarlo fassina, för artemide, italien.

Märkt under foten. Lampan är i metall med en reglerbar ljusarm. Höjd ca 60-120 cm.

Slitage. Märken, repor. Ej funktionstestad.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK