Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1187715
Alf Wallander
(1862-1914)
Alf wallander, kanna "iris", rörstrand,1900-talets början.

ALF WALLANDER, KANNA "Iris", Rörstrand,1900-talets början.

Höjd ca 27 cm.

Bruksslitage. Hänkel med tillverkningsspricka.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK