1187944
Helge Dahlman
(1924-1979)
Helge dahlman, olja på pannå, signerad och daterad -78.

HELGE DAHLMAN, olja på pannå, signerad och daterad -78.

"Fiskars". 22 x 27 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
3 160
333
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
8 dec 18:33
300 EUR
8 dec 15:09
200 EUR