Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1189401
MATTA, Kina Beijing, semiantik ca 196 x 91 cm.
Matta, kina beijing, semiantik ca 196 x 91 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skadade fransar. Fläckar. Malskador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK