Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1189423
IKEA
SkÅp, "contur", ikea, formgivet 1955.

SKÅP, "Contur", IKEA, formgivet 1955.

Fanerat med teak och palisander och med svärtad dekor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och mindre lådor. Två lådor under dörrpar. Bredd 101, djup 42, höjd 129,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK