Militaria Övrig militaria
1189462
KARTA - LUND, tusch samt akvarell, C Erman 1932
Karta - lund, tusch samt akvarell, c erman 1932.

Busslinjer etc. Kartbild 76 x 56 cm

Åldersrelaterat slitage. Vågigt papper. Fläckar.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK