Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Contemporary
1191025
Michael Byron
(Född 1954)
Michael byron, blandteknik signerad och daterad a tergo 90, bok medföljer.

MICHAEL BYRON, blandteknik signerad och daterad a tergo 90, bok medföljer

Komposition, bilyta 24 x 18 cm

Proveniens

Anders Tornberg Gallery

"Mindfields", Douglas Blau, Anders Tornberg, Lund, 1994, avbildad sidan 19.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 800
171
189
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 jan 21:03
1 800 SEK
12 jan 18:41
1 300 SEK
12 jan 11:56
1 200 SEK
7 jan 20:22
800 SEK
5 jan 18:37
716 SEK