Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Klockor & Ur Armbandsur
1191363
must de CARTIER, Tank Argent, armbandsur, 20 x 27 mm.
Must de cartier, tank argent, armbandsur, 20 x 27 mm.

Förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, extra läderband medföljer.

Caliber 66, Serienr. 55947, Boettnr. 366001/58544

Slitage. Går ej. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
4 000 SEK