Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1191670
David Rosén
David rosÉn, byrå, ur "futura"-serien, nordiska kompaniet, 1900-talets mitt.

DAVID ROSÉN, byrå, ur "Futura"-serien, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Fanérad i mahogny. 4 lådor. Draghandtag i mässing. Skyltmärkt NK. Höjd ca 76, 60x40 cm.

Nyckel saknas. Slitage. Märken. Smärre fanerskador. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H147

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK