Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1192086
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska "sac plât".

LOUIS VUITTON, väska "Sac Plât".

Monogramcanvas med ljusa skinndetaljer. Invändigt fodrad med skinnimitation. Etikettmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Ca 35,5 x 10 x 38 cm

Ställvis slitage. Skador i foder.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 8 timmar
2 700
255
276
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
24 feb 16:41
2 700 SEK
24 feb 16:12
2 500 SEK
23 feb 16:48
2 222 SEK
22 feb 14:29
2 000 SEK
22 feb 12:07
300 SEK