Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Klassisk svensk konst
1193075
Anna Gardell-Ericson
(1853-1939)
Anna gardell-ericson, akvarell, signerad, lysekil.

ANNA GARDELL-ERICSON, akvarell, signerad, Lysekil.

Lekande barn på klippa, Lysekil. I. 37 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
7 000 SEK