Diverse Övrigt
1193662
BOKSTÖD, ett par, brons och marmor, 1900-talets första häflt
BokstÖd, ett par, brons och marmor, 1900-talets första häflt.

Dekor av fåglar på gren. Rosatonad marmor. Höjd 17 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
161
179
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
7 dec 14:09
1 700 SEK
7 dec 13:59
1 600 SEK
7 dec 13:59
1 500 SEK
7 dec 13:57
1 200 SEK
6 dec 19:32
1 000 SEK