Möbler Stolar
1193942
STOLAR, 6 st, provinsarbeten, 1800-talets första del.
Stolar, 6 st, provinsarbeten, 1800-talets första del.

Målade. Genombruten rygg med balusterbricka. Fast stoppad sits. Kopplad benställning. Sitthöjd ca 48, ryggens höjd ca 95 cm.

Senare målning. Slitage. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H60
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
285
314
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 dec 15:59
3 000 SEK
3 dec 15:58
2 000 SEK
2 dec 2:04
500 SEK
30 nov 19:55
300 SEK