Konst Contemporary
1194997
Per Adalbert von Rosen
(Född 1953)
Per adalbert von rosen, olja på duk, signerad.

PER ADALBERT VON ROSEN, olja på duk, signerad.

Utan titel. 280 x 195 cm.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
6 000 SEK