1195103
Mauri Favén
(1920-2006)
Mauri favÉn, tempera på duk, signerad och daterad -96.

MAURI FAVÉN, tempera på duk, signerad och daterad -96.

65 x 55 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
500 EUR