Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Glas Övrigt
1195133
VINKANNA, silver och glas, rokokostil. Frankrike, Paris, 1800-talets andra hälft.
Vinkanna, silver och glas,  rokokostil. frankrike, paris, 1800-talets andra hälft.

Godronnerad, svängda knäckar. På locket blomsterkvist. Höjd 24,5 cm.

Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
5 000 SEK