Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1195392
Josef Frank
(1885-1967)
Josef frank, vägghylla, modell 2085, firma svenskt tenn.

JOSEF FRANK, vägghylla, modell 2085, Firma Svenskt Tenn.

Fanerad med mahogny, tre hyllplan, genombrutna sidor. Bredd 32, djup 17, höjd 71 cm.

Märken. Repor. Två borrhål.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK