Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1195555
NILS JONSSON skrivbord för Troeds Bra Bohag, 1950-/1960-tal.
Nils jonsson skrivbord för troeds bra bohag, 1950-/1960-tal.

Teak, sarg med två lådor, en sida med fällbar klaff (en saknas), längd 130 (skivan 45 cm), bredd 80, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar. En klaff lös. En skiva, samt hållare för skiva saknas på ena sidan.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
2 500 SEK