Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1196241
Chanel
(Född 1910)
Chanel, väska, 2012-2013.
Chanel, väska, 2012-2013.
Chanel, väska, 2012-2013.
Chanel, väska, 2012-2013.
Chanel, väska, 2012-2013.

CHANEL, väska, 2012-2013

Svart lackläder med CC-monogram. Silverfärgade beslag samt kedja. Invändigt fodrad i svart bomull. Ett fack med dragkedja. Märkt "CHANEL made in France" samt numrerad. Ca 30 x 21 x 12 xm.

Närmast obetydligt ytslitage. Smärre fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
10 000 SEK