Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1198351
FIGURIN, porslin. Wienliknande märke, 1800-tal.
Figurin, porslin. wienliknande märke, 1800-tal.

Bemålad, med motiv av dittande elegant kvinna som skärdar spannmål, höjd 18,5 cm.

Slitage, nagg, lagningar, retuscher.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 8 timmar
900
86
93
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 950 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
20 feb 23:36
900 SEK
20 feb 20:08
800 SEK
19 feb 18:46
300 SEK