Möbler Bord
1198512
BORD, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.

Målat, svärtad skiva. Fyra lådor i sarg. Raka avsmalnande ben. Längd 117. Bredd 45. Höjd 75 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Placering: Placering - H35
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK