Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Silver Ljusstakar
1198651
KANDELABRAR, ett par, empire-stil, 1900-talets slut.
Kandelabrar, ett par, empire-stil, 1900-talets slut.

Höjd ca 60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR