Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Speglar
1200226
SPEGELLAMPETTER, ett par, gustaviansk stil. 1900-tal.
Spegellampetter, ett par, gustaviansk stil. 1900-tal.

För ett ljus vardera. Förgyllda och bronserade, ovala med rosettkrön, höjd 51 cm.

Färgbortfall. Slitage. Dekorbortfall.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK